Poznaj naszą ofertę usług

Usługi

Aplikacja - zarządzanie flotą samochodów

Wygasa

Dedykowana aplikacja do zarządzania flotą samochodów to innowacyjne dopasowane narzędzie cyfrowe, które skutecznie i efektywnie wspiera wszystkie czynności związane z użytkowaniem aut w przedsiębiorstwie. Niewątpliwie sprawne i zintegrowane zarządzanie flotą samochodów przynosi same korzyści.

Aplikacja dedykowana jest zaprojektowana w taki sposób, by sprostać indywidualnym potrzebom firmy. Indywidualne oprogramowanie do zarządzania flotą samochodów opiera się o szereg  przydatnych funkcjonalności. Dzięki lepszej organizacji  floty można znacznie usprawnić wszystkie procesy w firmie, jak również zweryfikować koszty. Oszczędność i dobra organizacja to podstawowe wymierne korzyści płynące z wdrożenia dedykowanej aplikacji do zarządzania flotą samochodów. Dzięki całkowitemu dopasowaniu do potrzeb klienta dopasowane oprogramowanie może dostarczać bieżących informacji na temat lokalizacji aut, pozwala zweryfikować trasy i zużycie paliwa, jak również umożliwia eliminację tzw. pustych przebiegów. Ponadto aplikacja do zarządzania pojazdami w firmie zapewnia bezpo­średnią komunikację z kierowcami i wpływa na styl jazdy. Dedykowane oprogramowanie również umożliwia prowadzenie pełnej ewidencji samochodów, kontrolę ich eksploatacji oraz terminowość przeglądów. Dodatkowo umożliwia pełną kontrolę nad innymi ważnymi dla przedsiębiorstwa kwestiami, które wiążą się z cyklicznymi wydatkami firmy. Są to sprawy związane z polisą ubezpieczeniową, szkodami komunikacyjnymi, umowami leasingowymi, czy też z zakupem dodatkowego wyposażenia. Dziś trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy bez wykorzystania nowoczesnych technologii i bez udziału zaawansowanych procesów informatycznych. Dopasowana aplikacja do zarządzania flotą samochodów w znaczny sposób usprawnia pracę całego przedsiębiorstwa. Sporządzane regularnie raporty z użytkowania samochodów służbowych są przekazywane bezpośrednio do odpowiedniego działu. Aplikacja dedykowana do zarządzania flotą samochodową jest bowiem odpowiednio zintegrowana z pozostałymi systemami funkcjonującymi w firmie, zatem optymalizuje cały proces biznesowy w przedsiębiorstwie. Przygotowywana i wdrażana przez nasz zespół aplikacja jest dopasowywana do potrzeb twojej firmy. Zakres wszystkich funkcjonalności dedykowanej aplikacji do zarządzania flotą samochodów ustalamy wspólnie, tak by miał on swoje odzwierciedlenie w nowoczesnych technologicznych rozwiązaniach, ale jednocześnie był odpowiedzią na konkretne potrzeby twojej firmy. Mimo tego, że dedykowana aplikacja do zarządzania flotą samochodów jest narzędziem niezwykle nowoczesnym i technologicznie zaawansowanym, zostaje przez nas wyposażona w intuicyjny panel administracyjny, tak by obsługa całej platformy przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Pamiętać należy, że aplikacja do zarządzania flotą jest całkowicie podporządkowana pod specyfikę i charakter danego przedsiębiorstwa. Posiada budowę modułową, jest zatem elastyczna i podatna na dalszy rozwój funkcjonalności. Dlatego też w ramach współpracy zapewniamy wsparcie technologiczne, aktualizację oprogramowania oraz stały monitoring bezpieczeństwa danych systemu.

 

Uzyskaj bezpłatną wycenę i konsultację:

Proszę wypełnić wymagane pola.
Image
Do każdego problemu podchodzimy z trzema istotnymi elementami: myślenie strategiczne, kreatywne rozwiązania, sprawdzone rezultaty.
Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31
© 2022 FDes.pl Wszelkie prawa zastrzeżone