Poznaj naszą ofertę usług

Usługi

Aplikacja - zarządzanie flotą samochodów

Dedykowana aplikacja do zarządzania flotą samochodów to innowacyjne dopasowane narzędzie cyfrowe, które skutecznie i efektywnie wspiera wszystkie czynności związane z użytkowaniem aut w przedsiębiorstwie. Niewątpliwie sprawne i zintegrowane zarządzanie flotą samochodów przynosi same korzyści.

Aplikacja - zarządzanie finansami firmy

Dedykowana aplikacja do zarządzania finansami w przedsiębiorstwie jest nowoczesnym narzędziem cyfrowym usprawniającym proces przepływu pieniędzy w firmie. Nasz zespół tworzy wydajny i łatwy w obsłudze program, który jest całkowicie podporządkowany interesom i potrzebom twojej firmy. Dedykowana aplikacja do zarządzania finansami w firmie automatyzuje i optymalizuje wszystkie procesy księgowe.

Aplikacja dedykowana do zarządzania zwolnieniami lekarskimi i urlopami pracowników

Aplikacja dedykowana do zarządzania obecnością pracowników to nowoczesne narzędzie IT, które skutecznie organizuje i nadzoruje czas pracy osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie. Ułatwia planowanie i monitorowanie frekwencji, rozliczanie urlopów i organizację obiegu wymaganych dokumentów.

Aplikacja dedykowana do zarządzania danymi pracowników w twojej firmie.

Dedykowana aplikacja do zarządzania danymi pracowników i rodzin pomoże ci efektywnie organizować informacje na temat pracowników lub rodzin. Korzystanie ze sprawnego narzędzia informatycznego usprawni i zoptymalizuje pracę z wrażliwymi danymi i pozwoli efektywnie zarządzać zasadniczymi  rozwiązaniami w obszarach RODO.

Dedykowana aplikacja do zarządzania premiami i bonusami pracowników.

Aplikacja do zarządzanie premiami i bonusami dla pracowników firmy pozwala w łatwy i przyjazny sposób zorganizować i monitorować procesy związane z dystrybucją zasobów wspierających programy motywacyjne w przedsiębiorstwie.

Aplikacja dedykowana do zarządzania i delegowania zadań w procesach przedsiębiorstwa

Aplikacja do organizacji przepływu wszystkich informacji i zadań w organizacji zwana Workflow to niezbędne narzędzie informatyczne w każdej firmie. Pozwala na całkowitą automatyzację, usprawnienie i kontrolę obiegu danych, dokumentacji i przebiegu pracy w organizacji. Aplikacja dedykowana do zarządzania i delegowania zadań w  przedsiębiorstwie optymalizuje wszystkie procesy biznesowe.

Dedykowana aplikacja do zarządzania obiegiem dokumentów w firmie

Sprawnie działająca i rozwijająca się firma korzysta dziś z nowoczesnych narzędzi cyfrowych wspomagających zarządzanie jej dokumentami. Dedykowana aplikacja do zarządzania obiegiem dokumentów w przedsiębiorstwie jest funkcjonalnym programem dopasowanym do potrzeb i charakteru działalności organizacji. Platforma ta jest przygotowywana specjalnie pod kątem konkretnych wymagań klienta.

Aplikacja dedykowana do zarządzania kontaktami

Aplikacja dedykowana CRM (Customer Relationship Management) jest jednym podstawowych programów informatycznych usprawniających pracę przedsiębiorstwa. Indywidualnie dopasowana platforma CRM bowiem to nowoczesne oprogramowanie do zarządzania klientami i relacjami z nimi. Głównym celem zatem wdrożenia  CRM jest utrzymywanie optymalnej i korzystnej komunikacji z kontrahentami.

Uzyskaj bezpłatną wycenę i konsultację:

Proszę wypełnić wymagane pola.
Image
Do każdego problemu podchodzimy z trzema istotnymi elementami: myślenie strategiczne, kreatywne rozwiązania, sprawdzone rezultaty.
Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31
© 2022 FDes.pl Wszelkie prawa zastrzeżone