Poznaj naszą ofertę usług

Usługi

Aplikacja dedykowana do zarządzania zwolnieniami lekarskimi i urlopami pracowników

Wygasa

Aplikacja dedykowana do zarządzania obecnością pracowników to nowoczesne narzędzie IT, które skutecznie organizuje i nadzoruje czas pracy osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie. Ułatwia planowanie i monitorowanie frekwencji, rozliczanie urlopów i organizację obiegu wymaganych dokumentów.

Aplikacja do zarządzania zwolnieniami lekarskimi i urlopami jest dedykowana nie tylko  dla dużej organizacji, która zatrudnia większą liczbę pracowników, ale również dla wszystkich tych przedsiębiorstw, które korzystają z oddziałów terenowych lub działają w wielu sektorach. Aplikacja dedykowana do ewidencjonowana godzin pracy osób zatrudnionych pozwala na przyspieszenie i usprawnienie wszystkich procesów związanych z obecnością pracowników. Dopasowana do potrzeb i charakteru działalności aplikacja administruje planem pracy, uskutecznia sprawną delegację zadań oraz nadzoruje wydajność pracy osób zatrudnionych. Oprogramowanie do zarządzania zwolnieniami lekarskimi i urlopami to narzędzie, które posiada bardzo prosty interfejs, jest zatem niezwykle łatwe w obsłudze. Daje możliwość swobodnego ustalania zakresu dostępności poszczególnym pracownikom. Ułatwia integrację działań kadrowych w poszczególnych działach. Jednocześnie dedykowana aplikacja jest świetnym narzędziem do zgłaszania obecności przez mobilnych pracowników, raportowania na temat ich grafików i delegacji. Platforma jest dopasowywana do zakresu potrzeb przedsiębiorstwa, zatem jej wszystkie funkcjonalności są z nimi konkretnie powiązane. Ustalana jest liczba i zakres kanałów komunikacji, poziom dostępności do danych oraz wgląd w rozliczenia zwolnień, czy urlopów. Aplikacja do zarządzania zwolnieniami lekarskimi i urlopami umożliwia oszczędność czasu, wszystkie procesy związane z organizacją frekwencji pracowników przebiegają sprawnie i szybko. Jednocześnie wdrażając program do zarządzania obecnością pracowników można zaoszczędzić  zasoby finansowe i przekierować je w inne, bardziej wymagające miejsce. Ważnym aspektem wdrożenia aplikacji do zarządzania zwolnieniami i urlopami pracowników jest jej integracja z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy, a dzięki przejrzystości wszystkich procesów jest możliwość nadzoru i weryfikacji nad prawidłową realizacją praw i obowiązków pracowniczych.  Nasz zespół szczególnie dba o szyfrowanie danych, aby konfiguracja i użytkowanie aplikacji dedykowanej do zarządzania urlopami i zwolnieniami lekarskimi odbywało się bezpiecznie dla systemu, w jakim funkcjonuje organizacja. Wszelkie wrażliwe dane są odpowiednio zabezpieczane i przetwarzane zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Ponadto udzielamy naszym klientom wsparcia technicznego, zarówno w fazie projektowo-wdrożeniowej, jak i w okresie utrzymania aplikacja do zarządzania urlopami i zwolnieniami lekarskimi.  

 

Uzyskaj bezpłatną wycenę i konsultację:

Proszę wypełnić wymagane pola.
Image
Do każdego problemu podchodzimy z trzema istotnymi elementami: myślenie strategiczne, kreatywne rozwiązania, sprawdzone rezultaty.
Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31
© 2022 FDes.pl Wszelkie prawa zastrzeżone