Poznaj naszą ofertę usług

Usługi

Aplikacja dedykowana do zarządzania danymi pracowników w twojej firmie.

Wygasa

Dedykowana aplikacja do zarządzania danymi pracowników i rodzin pomoże ci efektywnie organizować informacje na temat pracowników lub rodzin. Korzystanie ze sprawnego narzędzia informatycznego usprawni i zoptymalizuje pracę z wrażliwymi danymi i pozwoli efektywnie zarządzać zasadniczymi  rozwiązaniami w obszarach RODO.

Aplikacja dedykowana do zarządzania danymi pracowników jest dopasowywana do potrzeb twojej organizacji. Uwzględnia konkretnie te kategorie i funkcjonalności, które są potrzebne do realizowania celów i zadań w obszarze działalności twojej firmy. Przygotowana przez nas dedykowana aplikacja do zarządzania danymi osobowymi prezentuje  i organizuje rejestry wszystkich procesów z  udziałem danych pracowników. Jednocześnie platforma wskazuje i stosuje odpowiednie procedury w celu zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych. Aplikacja do zarządzania danymi przygotowana przez nasz zespół jest tak dopasowywana do zakresu twoich potrzeb i zadań twojej firmy, że integrując się z wszystkimi pozostałymi procesami zadaniowymi aktywnie uczestniczy w nadzorowaniu wykorzystywania danych osobowych na wszystkich płaszczyznach twojej działalności. Oznacza to, że  wszystkie dane osobowe przetwarzane w twojej firmie lub udostępniane kontrahentom podlegają odpowiedniej ochronie w ramach obowiązujących przepisów prawnych. Dedykowana aplikacja do zarządzania danymi osobowymi jest narzędziem łatwym w obsłudze, uposażamy ją bowiem w prosty interfejs, tak by każdy użytkownik mógł ją obsługiwać w przyjazny i szybki sposób. Jest to szczególnie ważne przy konieczności uwzględnienia dostępu pracownika do jego danych osobowych przetwarzanych przez firmę oraz wszelkich oświadczeń o zgodzie i celach przetwarzania tych danych. Ponadto program do zarządzania danymi usprawnia i przyspiesza pracę wielu działów, niweluje bowiem konieczność dodatkowej aktywności w obszarze wykorzystywania danych osobowych. Aplikacja do zarządzania danymi to niezwykle przydatne narzędzie, gdyż przejmuje faktycznie całą kontrolę i monitoring nad ochroną danych podczas zawierania jakichkolwiek umów przez organizację- zarówno w obszarze funkcjonowania wewnątrz firmy, jak i poza jej środowiskiem. Należy pamiętać, ze każda aplikacja tworzona i wdrażana przez nasz zespół jest oprogramowaniem o zdecydowanie wysokim standardzie bezpieczeństwa. Wykazujemy szczególną dbałość o możliwość aktualizacji baz danych, szyfrowania dostępu i zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem. Udzielamy wsparcia technicznego swoim klientom zarówno w trakcie samego procesu wdrażąnia aplikacji do zarządzania danymi, jak i czasie poźniejszym.

Uzyskaj bezpłatną wycenę i konsultację:

Proszę wypełnić wymagane pola.
Image
Do każdego problemu podchodzimy z trzema istotnymi elementami: myślenie strategiczne, kreatywne rozwiązania, sprawdzone rezultaty.
Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31
© 2022 FDes.pl Wszelkie prawa zastrzeżone